O nás

Martina a Tereza
Martina a Tereza

Tereza Kmošková

Architektka, co ráda sleduje aktuální trendy v oblasti techniky. Do digitální akademie jsem se přihlásila proto, že mě zajímalo, jak zpracovávat velká data, zajímal mě Python jako takový a také jsem si chtěla vyzkoušet vizualizační nástroje.


Martina Pajerová

Maminka čerstvě po mateřské s mnohaletými zkušenostmi z telco marketingu a customer experience. Rodačka z Českého Krumlova. Na studium datové analytiky se vrhla proto, že je to obor budoucnosti a již během předchozí práce měla pocit, že by si řadu analýz dokázala připravit sama, pokud by uměla pracovat s patřičnými nástroji. Studium záhájila s průměrnou znalostí Excelu. V Digitální akademii našla největší zálibu v SQL, data vizualizaci a Python pivech :).


Dohromady nás svedla touha sáhnout si na opravdová firemní data, na která můžeme aplikovat znalosti nabyté v Digitální akademii. A také to že nám naše časové možnosti dovolily pracovat i celé dny v průběhu týdne. Po dobu práce na projektu jste nás nejčastěji mohli potkat v úžasném prostoru Friends Coffee House.

Pokračujte na Datový projekt.